A A A
Firma Lasery Fiber se zabývá prodejem a servisem řezacích laserů technologii fiber (vláknových).
Je řešením pro provozovatele, pro které je nejvyšší prioritou rychlost a vysoká kvalita řezu.
Díky využití techologie optických vláken (fiber) se významně zjednodušila tehnologie laserového řezání, což se bezprostředně projevilo na nákladech provozu.
Námi dodávané laserové řezací stroje jsou produkovány předními producenty laserových strojů v Číně. Tito výrobci dodávají již 15 let do více než 140 zemí celého světa.

Hlavní výhody technologie fiber laser

  • nejmodernější technologie řezání kovú pomocí světelného vlákna – fiber
  • kromě uhlíkových ocelí i řezání širokého spektra barevných kovů a slitin (měď, hliník, mosaz)
  • výjimečná přesnost řezání - 0.02 mm
  • rychlost řezání – 65m/min
  • spolehlivost díky komponentům nejvyšší kvality od světově známých renomovaných firem: IPG (Německo) Raycus (Čína), Schneider (Francie), Delta (Tchaiwan), Yaskawa (Japonsko)Apex (Tchaiwan), Hiwin (Tchaiwan), IGUS (Německo), Atlanta (Německo)
  • plná automatizace procesu řezání při využití automatických systému nakládání vstupního materiálu a vykládání hotových produktů
  • moderní programování s automatickým návrhem rozložení výrobků, což zabezpečí optimální využití materiálu a omezí odpad na minimum

Díky široké nabídce laserových řezacích strojů můžeme zajistit ideální nabídku stroje pro každého klienta. Samozřejmě disponujeme specializovaným servisem pro každý námi nabízený stroj.

Pracovníci našeho technického oddělení byli důkladně proškoleni u našich dodavatelů a díky tomu garantujeme plný záruční i pozáruční servis všech námi prodávaných strojů.

Ve srovnání s ostatními typy laserů mají vláknové lasery (také někdy jako fiber / fibre lasery) nejvyšší účinnost. Pro srovnání CO2 laser má 10 %, YAG laser 2 % a vláknový laser 30 – 35 %. Zároveň díky vedení laserového paprsku optickým vláknem nemají další pohyblivé vnitřní části a nepotřebují ani složitou vnitřní optiku jinak náročnou na seřizování. Vláknové lasery tak mají nízké provozní i servisní náklady a zároveň velmi vysokou životnost, cca 80 – 100 tisíc hodin. Při porovnání s konvenčními CO2 lasery mají vláknové lasery vyšší hustotu energie laserového paprsku, která je docílena soustředěním energie paprsku laseru na menší plochu. Díky tomu mají vláknové lasery mnohem menší šíři řezu s ostrými okraji. To umožňuje přesné řezání i velmi jemných struktur. Několikanásobně vyšší řezná rychlost pak zajišťuje menší teplotní změny v okolí místa řezu a minimalizuje případné deformace materiálu vlivem tepla.

Příklady použití laserových řezaček fiber z nabídky naší společnosti:

 

12
12
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
5
5
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15