A A A

Wszystkie maszyny dostarczone przez naszą firmę montowane są przez wysoce wykwalifikowaną ekipę montażową.

Montaż maszyny, przetestowania jej oraz uruchomienie nie wymaga dodatkowych opłat dla klientów ponieważ jest integralną częścią oferty na laser fiber. Po zainstalowaniu maszyny nasi specjaliści szkolą wyznaczonych przez klienta operatorów także bez dodatkowych opłat.

Posiadamy wyspecjalizowany serwis dedykowany do oferowanych przez nas laserów fiber. Pracownicy naszego działu technicznego zostali gruntownie przeszkoleni przez poszczególne firmy partnerskie dzięki temu zapewniamy pełen zakres serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych przez nas laserów fiber.

Gwarancja na dostarczone przez nas wycinarki laserowe fiber wynosi od 24 do aż 60 miesięcy od momentu jej dostarczenie do klienta i jej odbiorze technicznym.

W całym okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu nasi klienci mają dostęp do preferencyjnych cen na materiały eksploatacyjne i części zamienne.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:

  • serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00,
  • reakcja serwisu wynosi 24 godziny od momentu zgłoszenie (w dni robocze),
  • w przypadku konieczności stawienie się naszej ekipy serwisowej w siedzibie klienta czas reakcji wynosi do 72 godzin od momentu potwierdzenia konieczności (dni robocze),

Każdy z naszych klientów ma możliwość po okresie gwarancji dokupić pakiet serwisowy na kolejne lata funkcjonowania maszyny.

 

 

 

Formularz kontaktowy serwis